Oferta

——-> ENGLISH version avaliable here: CLICK CLICK <——

Wierzymy, że wybierając nas na swoich fotografów ślubnych nie wydajecie ani jednej złotówki, a inwestujecie środki w niesamowitą pamiątkę na całe życie :)

Każdą ofertę staramy się przygotować indywidualnie do Waszych potrzeb. Nie mamy diamentowych, platynowych, złotych ani nawet srebrnych pakietów, mamy natomiast umysł otwarty na różne rozwiązania i serce otwarte na Wasze potrzeby i marzenia :) Dlatego z chęcią posłuchamy, czego pragniecie, na czym Wam zależy, dowiemy się gdzie odbywa się Wasz ślub i uroczystości weselne, jakie macie potrzeby i wyobrażenia, dzięki temu dopasujemy ofertę do Waszych upodobań i potrzeb. Piszcie do nas, a my szybciutko przygotujemy dla Was ofertę.

Sprawia nam WIELKĄ frajdę przygotowywanie dla Was ładnych opakowań na pendrive’y ze zdjęciami, pudełeczka z odbitkami i inne piękne cudeńka :) Większość z nich wykonujemy ręcznie, aby to, co od nas otrzymujecie było jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i miało w sobie to „coś magicznego” :)))) No i oczywiście cieszyło oko Wasze i najbliższych na długie lata.

ALBUMY-I-PENDRIVY