O nas

 

Cześć czołem, tu Aga i Maciek! Jak cudnie, że do nas wpadliście!!!!

Rozgośćcie się wygodnie, przejrzyjcie nasze miłosne historie, poznajcie nas przez nasze zdjęcia. Mówią więcej niż słowa, które moglibyśmy o sobie napisać.
A że pisać o sobie nie potrafimy, przyjmijcie te kilka marnych zdań poniżej jako mini-przywitanie ;)

Jesteśmy radosnym małżeństwem fotografów :) Przekonać się o tym możecie pisząc do nas maila lub spotykając się z nami przy pysznej kawie i ciachu. Kochamy życie i wszystkie jego aspekty. Jesteśmy szczęśliwi, że fotografując możemy pozostawić Wam coś niesamowitego, ponadhiper wymiarowe wspomnienie uchwycone na naszych fotografiach. Wyobraźcie sobie Wasze wnuki, które kiedyś obejrzą Wasze zdjęcia ze ślubu. Może kiedyś ktoś zapyta, kto był autorem tych zdjęć? Jeśli chociaż jedna osoba kiedyś gdzieś o to zapyta, to będzie to „coś”, coś niesamowitego. Znak, że zostawiliśmy na tej ziemi po sobie tak wiele :)

Nasza fotografia jest i zawsze będzie mocno powiązana z naszym życiem. Jeśli akurat nie jesteśmy na ślubie, sesji, spotkaniu z Wami, to na pewno siedzimy po nocach i pracujemy nad Waszymi zdjęciami. W wolnym czasie, czyli wtedy kiedy wszyscy zapadają w sen zimowy, my zaczynamy życie ;) Nadrabiamy zaległości, chodzimy na długie spacery z naszym kochanym i nieco krnąbrnym psem Zeldą (rasy West – choć bliżej jej do wilka niż do prawdziwego teriera;) ). Kochamy wspólnie gotować – kuchnia włoska jest bliska naszemu sercu – naszą podróż poślubną (Matko! Kiedy to było;) ) odbyliśmy pociągiem (tak pociągiem!) po Włoszech. Ubóstwiamy gry planszowe! Im trudniejsze… tym gorzej :P Tym bardziej mamy ochotę w nie grać, nie rozumiejąc zasad (Aga zawsze oszukuje w grach, nie da się z nią wygrać :P). Kochamy oglądać filmy im bardziej „different” i autorskie, tym lepiej (np. Wes Anderson, miłością platoniczną pałamy do każdego jego dzieła ;P Terrence Malick czy Alejandro González Iñárritu).

Jeśli jeszcze jesteście na naszej stronie, to przeskoczcie prosto do zakładki PORTFOLIO. Jest jedna zakładka a w niej sukcesywnie będziemy dorzucać historie bliskie naszemu sercu, takie, które definiują nas jako fotografów, nasze miejsce w tej branży i nasze spojrzenie na świat :)

PEACE & LOVE
A+M