Rezultat współpracy z Wami przerósł nasze oczekiwania

Cześć Czołem!!! :)
Dziękujemy bardzo za powrót do tego najważniejszego dla nas dnia! Odbyliśmy wczoraj wspaniałą podroż w czasie.
Cały czas przeglądamy w kółko Nasze-Wasze zdjęcia i jesteśmy zachwyceni. Przepiękne! Każde ujęcie jest wyjątkowe. Kolorowe zdjęcia są pełne radości i ciepła, a czarno białe wyglądają jak kadry z filmu. Już wiemy, że są to zdjęcia ponadczasowe, odporne na modę i na pewno będziemy do nich wracać z zachwytem przez całe nasze życie.
Rezultat współpracy z Wami przerósł nasze oczekiwania. Nasza rodzina nazwała was Artystami. „Nawet jak fotografują nogi, to konkretnie!”, „Cudowne!”, „Piękne!”, „Wyjątkowe!” – moglibyśmy cytować naszych gości bez końca.
Ogromne wrażenie robi też Wasz profesjonalizm. Forma kontaktu od początku do końca. Techniczne przekazanie fotografii w formie galerii. Chronologia i wybór ujęć. Ponadto, to co nas bardzo pozytywie zaskoczyło to pomoc w organizacji nas samych i wszystkiego naokoło już w samym dniu ślubu. Dziękujemy Wam za to, że podzieliliście się z nami Waszym doświadczeniem.
A na koniec to co najważniejsze! To była dla nas ogromna przyjemność poznać Was jako ludzi. Mieliśmy od samego początku nić porozumienia i byliście dla nas nie tylko fotografami, ale gośćmi i świadkami naszego ślubu. Kochacie ludzi i to co robicie, to czuć! :)
Będziemy Was polecać zawsze i wszystkim!