Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

…i po sezonie!

Copyright www.czescczolem.pl

Sezon już za nami, a my ciągle mamy wrażenie jakby trwał i trwał. O tym, że jest ciut luźniej przypominają nam jedynie weekendy. Maciej ciągle powtarza mi, że ma ochotę pakować sprzęt na wyjazd – to bardzo silne przyzwyczajenie i trudno się od niego tak szybko odzwyczaić.

Czas posezonowy jest dla nas bardzo ważny. To przede wszystkim czas przemyśleń, analizowania, co w minionym sezonie udało nam się zdziałać, czas podliczeń – ile tysięcy kilometrów zrobiliśmy i gdzie nas tak właściwie poniosło. To ważny moment, bo z tych przemyśleń rodzą się kolejne plany, marzenia i wyzwania. Chcemy stawać się coraz lepsi dla Wasale też dla nas samych, popełniać mniej błędów i mieć coraz więcej satysfakcji z pracy, która jest najlepszą z najlepszych <3 To też czas odpoczynku i delikatnego wyhamowania tempa, po to aby trochę odpocząć od fotografii ślubnej, nabrać do niej delikatnego dystansu, odsapnąć i z nadejściem nowego sezonu wejść z impetem i świeżością, która dla nas jest bardzo ważna. Wybaczcie nam proszę, jeśli odpowiemy na maila ciut później niż zazwyczaj, jeśli od razu nie odpiszemy na smsa. Nadal jesteśmy i nadal istniejemy! :)

Buziaki na dobry dzień!
A+M

p.s. Zapisy na rok 2016 nadal trwają, zrobiło się gęsto w terminach, dlatego przypominamy, że warto pomyśleć o tym wcześniej i nie zwlekać z decyzją