Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sesja rodzinna w prezencie pod choinkę!

Kochani!

Mamy dla Was ciekawą propozycję na świąteczny prezent dla Waszych bliskich  – SESJĘ RODZINNĄ!  Bardzo często jest tak, że Wy, Wasze połówki, Wasi bliscy, rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie pamiętają o tym, aby robić sobie zdjęcia, aby pamiętać o tym. Nie mają czasem odwagi i głowy do tego, aby znaleźć fotografa i nadrobić zaległości. Zapominamy o zdjęciach, a po latach żałujemy, że nie mamy ani jednego wspólnego zdjęcia, które moglibyśmy wstawić do ramki. Zapraszamy zatem na sesje do nas :) To super okazja do tego, aby odświeżyć album rodzinny i nadrobić zaległości! Nie gryziemy, lubimy spotykać nowych ludzi. Podobno nasze sesje są fajne :) Skoro tak, to serdecznie zapraszamy po gotowy pomysł na prezent do NAS :) Dostaniecie ładnie zapakowaną paczuszkę z ramką a w niej BON na sesję dla Waszych bliskich. To super sprawa! Zapraszamy gorąco – PROMOCJA NA SESJĘ TRWA DO 20 GRUDNIA 2015 r. ! :)

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:
– koszt sesji: 400 zł
– czas trwania:
około 1 godzina
– dla kogo: dla rodzin, dla dziadków, dla bliskich, dla przyjaciół, rodziców lub dzieci, oraz dla par (maksymalnie do 3-4 osób) (uwaga nie może być to sesja poślubna)
– miejsce: Warszawa, plener lub mieszkanie danej osoby (po wcześniejszym ustaleniu)
– kiedy: po wcześniejszym umówieniu z nami, sesje odbywają się w tygodniu o różnych porach, czas na wykorzystanie: do czerwca 2016
– czas oczekiwania na finalne zdjęcia: 1 miesiąc
– ilość zdjęć: przekazujemy min. 30 zdjęć w wersji cyfrowej (zdjęcia przekazujemy w galerii online – skąd można ściągnąć zdjęcia)

– jak wygląda paczuszka – prezent:

  • jest to zaproszenie na sesję w etui w postaci 1 sztuki, całość ładnie zapakowana, umieszczona w pudełeczku, gotowa na prezent dla bliskiej osoby
  • istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zaproszeń w cenie 25 zł za 1 szt)

Co trzeba zrobić, aby wykupić sesję?
– skontaktować się z nami: pracownia@czescczolem.pl
– dokonać płatności za sesję (dane podajemy w mailu)
– w terminie 7 dni roboczych od płatności paczuszka powinna być już Was :)
– wysyłamy paczuszki: paczkomatem (koszt 11 zł) lub kurierem (koszt 20 zł)
– wszystkie niezbędne informacje dotyczące sesji będą umieszczone w paczuszce, tak aby osoba, którą ją otrzyma była poinformowana o szczegółach sesji

Ważne dla Zamawiającego: sesje odbywają się po uprzednim ustaleniu terminu z Waszymi bliskimi albo z Wami (Zamawiającymi). Taka sesja może odbyć się tylko na terenie Warszawy, w mieszkaniu, w plenerze, w parku, w lesie – z chęcią doradzimy Wam w wyborze miejsca na sesję i otoczymy opieką i przyjazną atmosferą podczas sesji. Na sesję można umówić się z nami drogą e-mailową lub telefoniczną. Przed samą sesją wysyłamy wszystkim zainteresowanym przewodnik “Jak przygotować się do sesji”, który może znacznie ułatwić przygotowania do spotkania fotograficznego z nami :) Bonu na sesję nie można zwrócić ani wymienić na ekwiwalent pieniężny. Bon na sesję musi zostać wykorzystany do 30 czerwca 2016 roku (po tym terminie bon na sesję ulega przedawnieniu). Sesję odbywają się w tygodniu o dowolnej porze. Maksymalna ilość osób uczestnicząca w sesji to 5. Sesja nie może być wykorzystana jako sesja poślubna, ale spokojnie może być potraktowana jako sesja narzeczeńska. W przypadku osób starszych, którym sprezentowano sesję, a które nie obsługują internetu, galerię z finalnymi zdjęciami przesyłamy osobie Zamawiającej lub innej osobie wyznaczonej do kontaktu. Prosimy wtedy o dokonanie wyboru zdjęcia do druku w przeciągu 1 tygodnia od przekazania linku do galerii. Odbitkę z wybranym zdjęciem przesyłamy pocztą na wskazany adres. Odbitka będzie dopasowana swoim rozmiarem do ramki, którą Wasi bliscy otrzymają w prezencie.

Radośnie zapraszamy!

 

sesja pod chodzinkę