Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

ZAPISY NA TEN KURS SĄ ZAMKNIĘTE. NIEBAWEM OGŁOSIMY NOWĄ EDYCJĘ p.t. “ROZGRZEWKA PRZED SEZONEM”!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym KURSIE FOTOGRAFII ŚLUBNEJ. Przekażemy Wam unikalną wiedzę wielu lat pracy w branży ślubnej zebraną na podstawie naszego prawie 8-letniego doświadczenia i wiedzy fotograficznej, która pozwoli Wam z przytupem wejść w NADCHODZĄCY SEZON ŚLUBNY 2020 a jeśli jesteście fotografami na początku swojej drogi – to po naszym kursie zbudujecie solidne i mądre podstawy swojego fotograficznego biznesu na długie lata!

DO KOGO KIERUJEMY KURS?

do fotografów, którzy nie czują reportażu ślubnego ale bardzo chcą się go nauczyć, poznać techniki pracy z klientem, oraz skuteczne sposoby na robienie zdjęć pełnych emocji!
do fotografów, którzy chcą na nowo spojrzeć na swoja pracę, stworzyć solidne podstawy pracy na zleceniach i prowadzenia biznesu i zacząć tworzyć swój własny unikatowy styl,
do fotografów, którzy potrzebują mocnego kopa w swojej pracy, którzy maja poczucie, że praca na ślubach i prowadzenie firmy ich przerasta.

Co o naszych kursach piszą nasi KURSANCI:

Basia i Krzyś Sowy (theowlsphoto.com)
“Kochani, Emocje jeszcze nas trzymają, to był niesamowity czas! Dziękujemy Wam najmocniej i przechodzimy do działania ️Czy takie referencje jak poniżej będą ok? Jeżeli chcielibyście żebyśmy jeszcze poruszyli jakiś konkretny aspekt kursu, albo coś usunęli to piszcie śmiało i będziemy je edytować ;) 8 lat doświadczenia w 2 dni. Niemożliwe? A jednak. Kurs fotografii ślubnej Agi i Macieja Szymanowskich z Cześć Czołem Pracowni Twórczej to najlepszy kurs fotografii ślubnej na jakim byliśmy. Ogromna dawka wiedzy i inspiracji, konkretne zadania do wykonania „na już” i cenne wskazówki jak pokierować swoim rozwojem. W przytulnej atmosferze ich wilanowskiego studia, z kubkiem ciepłej herbaty i dobrą muzyką w tle można znaleźć odpowiedź na pytanie jak stać się lepszym fotografem i czułym narratorem. Ściskamy najmocniej!
Basia i Krzyś “

Kasia Harpeniuk (www.instagram.com/kahafotografuje/)
” Profesjonalizm w każdym calu :D Strasznie się cieszę, że natchnęłam się na Wasz kurs :D Dla mnie jako osoby wchodzącej w świat fotografii ślubnej był to najlepszy kurs na jaki mogłam trafić. Te dwa dni były pełne ogromnej wiedzy, do której sama dochodziłabym latami. Omówiliście tematy, o które sama bym nie zapytała i wyprzedzaliście moje pytania :) Weekend z Wami miną strasznie szybko i strasznie żałowałam że muszę wyjeżdżać. Będąc z Wami czułam się jakbyśmy znali się od dawna i szczerze mówiąc dawno nie poznałam tak pozytywnych, miłych i szczerych osób jak Wy <3 Jesteście osobami, z których należy brać przykład nie tylko pod względem fotografii ale też jaką należy być osobą dla drugiego człowieka. Bardzo bardzo dziękuje i mam nadzieję do zobaczenia :)”

Iza Kozłowska z www.halokosmos.pl
“Kochani! kilka słów ode mnie na temat kursu! Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za ogram wiedzy i niezwykłą serdeczność! <3
Spotkanie z Agą i Maciejem to coś więcej niż kurs fotografii.
To niezwykłe przeżycie, otwierające oko, umysł i serce fotografa.
Podpowiadają jak być lepszym dla siebie i innych. Jak działać, żeby się rozwijać, jak poruszać się po rynku fotografów ślubnych, ale pozostać sobą.
Przede wszystkim czego nauczyłam się prze te dwa cudowne dni to to, że prawdziwe emocje są na wyciągnięcie ręki i to one budują prawdziwy reportaż. Po prostu bój się i działaj, bo małe gesty, są po prostu wielkie!
Kameralna, rodzinna atmosfera, porządna dawka wiedzy, czułam się zaopiekowania, od pierwszej minuty kursu.
Polecam wszystkim, nawet tym którzy już działają trochę w branży – zmienicie swoje postrzeganie na fotografię! <3
Ściskam Was kosmicznie! Iza”

Nasz KURS przybliży Wam wszystkie aspekty pracy FOTOGRAFA ŚLUBNEGO.


Od A do Z w najmniejszym szczególe, od PRACY NA ŚLUBIE, tworzenia mocnych reporterskich kadrów pełnych emocji (obok których nikt nie przejdzie obojętnie), kontakcie z klientem podczas całego dnia ślubu oraz przed i po zleceniu, poprzez prowadzenie firmy i zarządzanie budżetem. Będzie dużo o pracy fotografa od STRONY PSYCHOLOGICZNEJ! Omówimy nasze techniki i sposoby na radzenie sobie z trudnym i wymagającym klientem. Opowiemy o tym jak radzimy sobie z problemami w pracy i jak je rozwiązujemy. Pokażemy jak prowadzić skutecznie firmę fotograficzną, jak komunikować się z klientem na wszystkich etapach współpracy i dbać o niego tak, żeby polecał nas innym potencjalnym klientom. Zanurzymy się w meandry techniczne, od jakiego sprzętu warto zacząć, na jakim sprzęcie my pracujemy, jak szukać swojego stylu i jak go KONSEKWENTNIE BUDOWAĆ, jak pracować z fleszem oraz przy świetle zastanym, zahaczymy również o tematy związane z obróbką zdjęć w charakterystycznym dla nas stylu.

Wszystko to i masa innych informacji od zespołu, który od lat z sukcesem istnieje na rynku fotografii ślubnej na pełen etat.

2 DNI KURSU, DWA DNI PEŁNE WIEDZY!


1 DZIEŃ będzie dotyczył stricte ślubnych tematów.
Przeprowadzimy Was przez cały proces wykonania zlecenia: od podpisania umowy do pracy na ślubie. Opowiemy Wam o tym jak przygotowujemy się do każdego zlecenia (na dzień, tydzień i miesiące przed), na jakim sprzęcie pracujemy i dlaczego. Pokażemy Wam jak wygląda styl naszej pracy na ślubach (solo i w duecie). Opowiemy o tym, jak dokładnie pracujemy na każdy etapie dnia ślubu. Jak radzimy sobie z kryzysami, trudnymi sytuacjami podczas pracy. Powiemy o tym, jak pracować z Parą podczas całego dnia ślubu. Pokażemy wiele przykładów zdjęć, które zobrazują sposób w jaki pracujemy na ślubach.

Zdradzimy nasze tricki i sposoby na ŚLUBNY REPORTAŻ, pracę z aparatem, operowanie światłem zastanym i światłem sztucznym oraz zatrzymywanie w obiektywnie ulotnych momentów. Pokażemy jak budować kadry, aby były ciekawe i nietuzinkowe. Na konkretnych przykładach przedstawimy Wam różne sytuacje, jakie mogą mieć miejsce na ślubach wraz z gotowymi propozycjami ich rozwiązań. Opowiemy o tym, czym się kierujemy w pracy na ślubach. Przedstawimy cały proces od pomysłu, obserwacji aż do zrobienia konkretnego zdjęcia.

Będzie także o naszych inspiracjach, sposobach na ciągłe podsycanie zainteresowania fotografią ślubną. O sposobach na przetrwanie w trudnej branży jaką jest fotografia ślubna. O wyznaczaniu własnej drogi, budowaniu stylu fotografii i własnego JA FOTOGRAFICZNEGO.
Będzie o fotografii z punktu widzenia psychologicznego i etycznego.

2 DZIEŃ KURSU będzie skupiony na prowadzeniu firmy, kontakcie z klientami, konstruowaniu oferty, umowy, wycenie pracy ale także i marketingu, obecności w sieci, budowaniu swojego wizerunku, edycji i obróbce zdjęć. Będzie głównie o aspektach technicznych i formalnych prowadzenia firmy fotograficznej w naszym wydaniu.

Przeprowadzimy Was przez cały proces od założenia firmy, pierwsze zlecenie i pierwszy sezon ślubny. Przekażemy całe nasze know-how dotyczące prowadzenia ślubnego biznesu mając na uwadze wszystkie plusy i minusy tego zawodu. Opowiemy o tym jak wygląda nasz kontakt z klientami i parami i dlaczego jest tak skuteczny. Zaprezentujemy naszą umowę/ofertę, omówimy je szczegółowo. Zdradzimy Wam nasze sposoby na budowanie relacji z klientami (kontakt mailowy, telefoniczny, bezpośredni). Przeprowadzimy przez poszczególne etapy współpracy z parą, od podpisania umowy poprzez wykonanie zlecenia, kończąc na oddaniu zdjęć. Pokażemy Wam z jakich aplikacji korzystamy do prowadzenia firmy. Opowiemy o tym jak prowadzimy kanały promocji firmy i dlaczego. Będzie o charakterystyce pracy na ślubach wyjazdowych i lokalnych. O sposobie przygotowania do pracy i konkretnego zlecenia. Poruszymy tematy związane z selekcją zdjęć, edycją i obróbką kolorystyczną. Pokażemy na czym pracujemy i dlaczego. Opowiemy o sprawdzonych technikach, które od lat sprawdzają nam się w pracy przy zdjęciach.

Całość zakończona zostanie przyznaniem CERTYFIKATU ukończenia naszego KURSU ŚLUBNEGO ze znakiem jakości naszej firmy. Jeśli starczy czasu, poświęcimy czas i chwilę na rozmowy branżowe.

Każdego dnia przewidujemy naukę całodniową około (8-10 godzinną) trwającą od rana do wieczora, z przerwą na lunch w pobliskiej lunchowni (lunch nie jest w cenie kursu). Proszę miejcie na uwadze, że możemy siedzieć dłużej niż zakładamy, po to, aby wyczerpać temat i powiedzieć Wam o wszystkim co dla Was przygotowaliśmy.

W cenie oprócz KURSU przygotujemy dla Was materiały pomocnicze oraz dydaktyczne, które po kursie pomogą Wam wrócić do wiedzy, którą zdobyliście.

CENA ZA KURS GRUPOWY: 1900 zł
CENA ZA KURS INDYWIDUALNY: 2800 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty.
Pierwsza rata przy rezerwacji terminu: 1000 zł. Druga rata do dnia kursu.

TERMINY KOLEJNYCH EDYCJI KURSU GRUPOWEGO:
napisz do nas, podamy Ci propozycje terminów na e-maila :)

TERMIN KURSU INDYWIDUALNEGO: termin do ustalenia (mail)

LOKALIZACJA: Warszawa (Wilanów)
Wielkość grupy: LIMITOWANA, kilka osób maksymalnie 2-4
(stawiamy na kameralny kurs maksymalnie skupiony na Was!)

REZERWACJA: poprzez e-mail pracownia@czescczolem.pl

Jeśli jesteście zainteresowani naszym KURSEM, piszcie do nas maila. Rezerwacja następuję po uiszczeniu płatności za cały kurs z góry. Po uiszczeniu opłaty za kurs, w przypadku rezygnacji z kursu opłata nie podlega zwrotowi. Możliwe jest znalezienie osoby na swoje miejsce. Wystawiamy faktury (zw.) na życzenie. W przypadku, jeśli w terminie kursu grupowego nie uzbiera się grupa, kurs nie podlega odwołaniu, będzie prowadzony zgodnie z ustaleniami :)

DODATKOWE OPCJE:

MENTORING CAŁOROCZNY, koszt: 1800 zł (ograniczona ilość miejsc)
Istnieje możliwość wykupienia CAŁOROCZNEGO MENTORINGU skupionego na 5 konsultacjach 2-3 godzinnych w ciągu najbliższego sezonu ślubnego, analizowanie postępów, bieżącym rozwiązywaniu problemów, pomocy w budowaniu biznesu oraz bieżącej kontroli postępów. Mentoring całoroczny polega na opiece nad kursantem, motywowaniu go w pracy oraz czuwaniu nad tym, aby rozwój szedł w prawidłowym kierunku. Mentoring odbywa się zdalnie przy pomocy wideorozmowy oraz e-maila.

2 H KONSULTACJI, koszt 400 zł (Skype albo u nas w biurze)
Konsultacja portfolio, reportażu ślubnego, jednorazowa konsultacja dotycząca fotografii ślubnej i kierunku działań oraz prwadzenia firmy, mentoring pełen wiedzy, motywacji i ustalenia Waszych planów Waszej firmy w przyszłości.