Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym KURSIE FOTOGRAFII ŚLUBNEJ. Przekażemy Wam unikalną wiedzę wielu lat pracy w branży ślubnej zebraną na podstawie naszego prawie 8-letniego doświadczenia i wiedzy fotograficznej, która pozwoli Wam na sprawne wejście w branżę ślubna i funkcjonowanie w niej.

Tak o kursie napisała jedna z naszych kursantek:
” Profesjonalizm w każdym calu :D Strasznie się cieszę, że natchnęłam się na Wasz kurs :D Dla mnie jako osoby wchodzącej w świat fotografii ślubnej był to najlepszy kurs na jaki mogłam trafić. Te dwa dni były pełne ogromnej wiedzy, do której sama dochodziłabym latami. Omówiliście tematy, o które sama bym nie zapytała i wyprzedzaliście moje pytania :) Weekend z Wami miną strasznie szybko i strasznie żałowałam że muszę wyjeżdżać. Będąc z Wami czułam się jakbyśmy znali się od dawna i szczerze mówiąc dawno nie poznałam tak pozytywnych, miłych i szczerych osób jak Wy <3 Jesteście osobami, z których należy brać przykład nie tylko pod względem fotografii ale też jaką należy być osobą dla drugiego człowieka. Bardzo bardzo dziękuje i mam nadzieję do zobaczenia :)”

Nasz KURS przybliży Wam wszystkie aspekty pracy FOTOGRAFA ŚLUBNEGO. Od A do Z w najmniejszym szczególe, od prowadzenia firmy i zarządzania budżetem, przez psychologię współpracy z zestresowanym klientem po techniki tworzenia mocnych reporterskich kadrów (obok których nikt nie przejdzie obojętnie). Pokażemy jak prowadzić skutecznie firmę fotograficzną, jak kontaktować się z klientem i jak na wszystkich etapach współpracy dbać o niego tak, żeby polecał nas innym potencjalnym klientom. Zanurzymy się w meandry techniczne, od jakiego sprzętu warto zacząć, jak szukać swojego stylu i jak pracować z fleszem oraz przy świetle zastanym, zahaczymy również o tematy związane z obróbką zdjęć w charakterystycznym dla nas stylu.

Wszystko to i masa innych informacji od zespołu, który od lat z sukcesem istnieje na rynku fotografii ślubnej na pełen etat.

DO KOGO KIERUJEMY KURS:
do fotografów, którzy czują, że stoją w miejscu ze swoją fotografią i biznesem i chcą na nowo spojrzeć na swoja pracę, stworzyć solidne podstawy pracy na zleceniach i prowadzenia biznesu
do fotografów ślubnych na początku swojej drogi, którzy chcą stworzyć gruntowne fundamenty i dzięki nim tworzyć swój biznes działając prężnie i świadomie, chcą poznać tajniki pracy na reportażu ślubnym, świadomym, czułym skupionym na człowieku, jego emocjach
do fotografów, którzy potrzebują mocnego kopa w swojej pracy, którzy maja poczucie, że praca na ślubach i prowadzenie firmy ich przerasta.

2 DNI KURSU, DWA DNI PEŁNE WIEDZY!

1 DZIEŃ będzie dotyczył stricte ślubnych tematów.
Przeprowadzimy Was przez cały proces wykonania zlecenia: od podpisania umowy do pracy na ślubie. Opowiemy Wam o tym jak przygotowujemy się do każdego zlecenia (na dzień, tydzień i miesiące przed), na jakim sprzęcie pracujemy i dlaczego. Pokażemy Wam jak wygląda styl naszej pracy na ślubach (solo i w duecie). Opowiemy o tym, jak dokładnie pracujemy na każdy etapie dnia ślubu. Jak radzimy sobie z kryzysami, trudnymi sytuacjami podczas pracy. Powiemy o tym, jak pracować z Parą podczas całego dnia ślubu. Pokażemy wiele przykładów zdjęć, które zobrazują sposób w jaki pracujemy na ślubach.

Zdradzimy nasze tricki i sposoby na ŚLUBNY REPORTAŻ, pracę z aparatem, operowanie światłem zastanym i światłem sztucznym oraz zatrzymywanie w obiektywnie ulotnych momentów. Pokażemy jak budować kadry, aby były ciekawe i nietuzinkowe. Na konkretnych przykładach przedstawimy Wam różne sytuacje, jakie mogą mieć miejsce na ślubach wraz z gotowymi propozycjami ich rozwiązań. Opowiemy o tym, czym się kierujemy w pracy na ślubach. Przedstawimy cały proces od pomysłu, obserwacji aż do zrobienia konkretnego zdjęcia.

Będzie także o naszych inspiracjach, sposobach na ciągłe podsycanie zainteresowania fotografią ślubną. O sposobach na przetrwanie w trudnej branży jaką jest fotografia ślubna. O wyznaczaniu własnej drogi, budowaniu stylu fotografii i własnego JA FOTOGRAFICZNEGO.
Będzie o fotografii z punktu widzenia psychologicznego i etycznego.

2 DZIEŃ KURSU będzie skupiony na prowadzeniu firmy, kontakcie z klientami, konstruowaniu oferty, umowy, wycenie pracy ale także i marketingu, obecności w sieci, budowaniu swojego wizerunku, edycji i obróbce zdjęć. Będzie głównie o aspektach technicznych i formalnych prowadzenia firmy fotograficznej w naszym wydaniu.

Przeprowadzimy Was przez cały proces od założenia firmy, pierwsze zlecenie i pierwszy sezon ślubny. Przekażemy całe nasze know-how dotyczące prowadzenia ślubnego biznesu mając na uwadze wszystkie plusy i minusy tego zawodu. Opowiemy o tym jak wygląda nasz kontakt z klientami i parami i dlaczego jest tak skuteczny. Zaprezentujemy naszą umowę/ofertę, omówimy je szczegółowo. Zdradzimy Wam nasze sposoby na budowanie relacji z klientami (kontakt mailowy, telefoniczny, bezpośredni). Przeprowadzimy przez poszczególne etapy współpracy z parą, od podpisania umowy poprzez wykonanie zlecenia, kończąc na oddaniu zdjęć. Pokażemy Wam z jakich aplikacji korzystamy do prowadzenia firmy. Opowiemy o tym jak prowadzimy kanały promocji firmy i dlaczego. Będzie o charakterystyce pracy na ślubach wyjazdowych i lokalnych. O sposobie przygotowania do pracy i konkretnego zlecenia. Poruszymy tematy związane z selekcją zdjęć, edycją i obróbką kolorystyczną. Pokażemy na czym pracujemy i dlaczego. Opowiemy o sprawdzonych technikach, które od lat sprawdzają nam się w pracy przy zdjęciach.

Całość zakończona zostanie przyznaniem CERTYFIKATU ukończenia naszego KURSU ŚLUBNEGO ze znakiem jakości naszej firmy. Jeśli starczy czasu, poświęcimy czas i chwilę na rozmowy branżowe.

Każdego dnia przewidujemy naukę całodniową Około (8-10 godzinną) trwającą od rana od godziny 10:00 z przerwą na lunch w pobliskiej lunchowni (lunch nie jest w cenie kursu). Proszę miejcie na uwadze, że możemy siedzieć dłużej niż zakładamy, po to, aby wyczerpać temat i powiedzieć Wam o wszystkim co dla Was przygotowaliśmy.

W cenie oprócz KURSU przygotujemy dla Was materiały pomocnicze oraz dydaktyczne, które po kursie pomogą Wam wrócić do wiedzy, którą zdobyliście.

CENA ZA KURS GRUPOWY: 1900 zł
CENA ZA KURS INDYWIDUALNY: 2400 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty.

TERMIN 4 EDYCJI KURSU GRUPOWEGO:
napisz do nas i zapytaj o możliwe terminy :)

TERMIN KURSU INDYWIDUALNEGO: termin do ustalenia

LOKALIZACJA: Warszawa, nasze studio
Wielkość grupy: LIMITOWANA, kilka osób maksymalnie 3-4
(stawiamy na kameralny kurs)

REZERWACJA: poprzez e-mail pracownia@czescczolem.pl
Jeśli jesteście zainteresowani naszym KURSEM, piszcie do nas maila. Rezerwacja następuję po uiszczeniu płatności za cały kurs z góry. Po uiszczeniu opłaty za kurs, w przypadku rezygnacji z kursu opłata nie podlega zwrotowi. Możliwe jest znalezienie osoby na swoje miejsce. Wystawiamy faktury (zw.) na życzenie. W przypadku, jeśli w terminie kursu grupowego nie uzbiera się grupa, kurs nie podlega odwołaniu, będzie prowadzony zgodnie z ustaleniami :)

DODATKOWE OPCJE:

MENTORING CAŁOROCZNY, koszt: 1800 zł (ograniczona ilość miejsc)
Istnieje możliwość wykupienia CAŁOROCZNEGO MENTORINGU skupionego na 5 konsultacjach 2-3 godzinnych w ciągu najbliższego sezonu ślubnego, analizowanie postępów, bieżącym rozwiązywaniu problemów, pomocy w budowaniu biznesu oraz bieżącej kontroli postępów. Mentoring całoroczny polega na opiece nad kursantem, motywowaniu go w pracy oraz czuwaniu nad tym, aby rozwój szedł w prawidłowym kierunku. Mentoring odbywa się zdalnie przy pomocy wideorozmowy oraz e-maila.

2 H KONSULTACJI, koszt 400 zł (Skype albo u nas w biurze)
Konsultacja portfolio, reportażu ślubnego, jednorazowa konsultacja dotycząca fotografii ślubnej i kierunku działań oraz prwadzenia firmy, mentoring pełen wiedzy, motywacji i ustalenia Waszych planów Waszej firmy w przyszłości.