Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

O nas

 

Cześć czołem!

Z tej strony Aga i Maciej!

Super, że do nas wpadliście! To, że zwróciliście na nas swoją uwagę jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i oznacza, że w fotografii ślubnej szukacie czegoś więcej niż tylko piękne widoczki, słodkie zdjęcia z sesji, które można zrobić komórką i które może zrobić prawie każdy. Czujemy, że szukacie nietuzinkowej fotografii ślubnej, w której fotograf pokaże Wasz dzień w niebanalny sposób, zatrzymując na zdjęciach ulotne momenty w unikalny sposób. Jeśli tak jest, to trafiliście idealnie! Już nie musicie dalej szukać – jesteśmy dla Was!
 

Śluby fotografujemy już prawie 9 lat!  Mamy długie i bogate doświadczenie w branży ślubnej. A nasza praca jest dla nas spełnieniem marzeń o zawodzie idealnym! Oboje mamy wyższe wykształcenie artystyczne, które mocno otworzyło nam głowy na świat sztuki, piękna i nieprzeciętności! Nie lubimy nudy i powtarzalności, dlatego nasza fotografia jest totalnie inna od obecnie panujących trendów. Robimy zawsze swoje, działamy pod prąd, zawsze w zgodzie z tym, co podpowiada nam nasze serce i gust i to jak odbieramy i postrzegamy świat do dookoła!

Na to jak widzimy i fotografujemy świat ogromny wpływ miała nasza poprzednia praca. Oboje prężnie działaliśmy w reklamie: Maciej pracował przy reklamach do telewizji, zaś Aga kreatywnie pracowała w Agorze przy Czasopismach oraz Gazecie Wyborczej. Jednak już wtedy wiedzieliśmy, że nie spędzimy w tych zawodach całego życia. W reklamie brakowało nam bowiem empatii, skupienia na człowieku, istocie tak niesamowitej i wyjątkowej. Czuliśmy, że efekt naszych prac dla nikogo nie będzie miał po latach znaczenia, że to co tworzymy jest “jednorazowe” i pozbawione duszy. Dlatego tak bardzo ważna stała się dla nas fotografia ślubna. To, co od nas otrzymujecie, będzie pamiątką dla Was i dla Waszych rodzin przez kolejne pokolenia. Otrzymujecie od nas zapisane wspomnienia, a my dzięki temu mamy nieodparte poczucie, że to co robimy jest dla Was ważne i ma głęboki sens.

Zapewne nie jeden raz czytaliście o tym, że dany fotograf urodził się z aparatem w ręku. No cóż, w naszym przypadku, fotografia jest w naszej rodzinie dorobkiem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. To coś absolutnie ważnego i unikalnego w naszych rodzinach. Fotografował (Leicą!) dziadek Macieja, fotografuje po dziś dzień ojciec Macieja, fotografuje Maciej! Trzy pokolenia, każde niezmiennie zafascynowane tą niesamowita dziedziną sztuki!

Oprócz fotografii ślubnej, sesji narzeczeńskich, poślubnych, zajmujemy się także fotografią rodzinną, noworodkową, portretową oraz biznesową. Mamy małe studio fotograficzne w Warszawie, do którego Was serdecznie zapraszamy!

Po godzinach, mamy mnóstwo pasji, dzięki którym możemy nabrać dystansu do pracy i spojrzeć na fotografię świeżym okiem. Kochamy dobre jedzenie, aktualnie RAMEN i sushi to coś dla czego potrafimy rzucić wszystko ;) 90% naszego prywatnego czasu wypełnia nasza Zelda – West Highland White Terrier. 8 letnia krnąbrna suczka, która zapewne uważa, ze wszystko co robimy, jest robione z myślą o niej! ;) Oprócz tego kochamy dobre kino Jarmusha, Wesa Andersona, Christophera Nolana (czyt. większość osób przy filmach, które kochamy zasypia :P ). Jeśli tylko mamy chwilę, czas spędzamy na wsi w Kazimierzu Dolnym. Maciej o ile nie zapomni – robi wino, Aga maluje akwarelami lub zajmuje się linorytem. Jeśli tylko pozwala na to czas, nadrabiamy zaległości książkowe, Aga obecnie pochłania każdą możliwą książkę na temat kultury Japonii. Oboje kochamy muzykę klasyczną w ujęciu nowoczesnym (Jimek, Aleksandra Strelinsky <3). Staramy się często chodzić do filharmonii, teatru, klubów komediowych, na różnorodne koncerty, przedstawienia, a wszystko po to, aby mieć ciągły kontakt ze sztuką w różnym wydaniu i głowę otwartą na piękno i różnorodność.

Jeżeli tak jak my, patrzycie na świat w nieco inny sposób. Jeśli szukacie profesjonalnych, odpowiedzialnych fotografów, którzy zapiszą Wasz dzień Ślubu w nietuzinkowy sposób skupiony na Was, Waszych bliskich, ich emocjach i wszystkim co ma miejsce do dookoła, to nie czekajcie ani chwili, czekamy na Waszą wiadomość (NAPISZ WIADOMOŚĆ)!

Zajrzyjcie też koniecznie do naszej zakładki z REFERENCJAMI (ŚCIANA CHWAŁY) – to miejsce, w którym nasze pary zostawiają opinie na temat naszej pracy. Ich słowa mówią same za siebie. Koniecznie przeczytajcie FAQ (czyli 100 PYTAŃ DO), w którym rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości.

Cześć Czołem Pracownia Twórcza to nazwa marki. Każdy z nas ma własną działalność gospodarczą. W zależności, kto z nas wykonuje zlecenie, od tej osoby otrzymasz rozliczenie w związku wykonanym zleceniem. Od 2020 r zlecenia wykonujemy także solo. Napisz do nas w sprawie sesji, ślubu a my udostępnimy Ci informację o tym, kto jest w podanej dacie dostępny i zajmie się Twoim zleceniem.