Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Wybuch epidemii uderzył w branżę ślubną z niespotykaną siłą. Wiele naszych planów runęło dosłownie z dnia na dzień. Już 14 marca 2020 r, dzień po ogłoszeniu epidemii w Polsce, straciliśmy nasze pierwsze zlecenie – ślub, który miał być fotografowany przez Macieja. Wiele z naszych planów biznesowych, zleceń, sesji, ślubów w kolejnych dniach lawinowo zaczęły być odwoływane lub przenoszone na nieznany bliżej termin. Z jednej strony ogarnął nas lęk przez wirusem, który opanował cały świat i stał się zagrożeniem dla zdrowia i życia nas wszystkich. Z drugiej strony pojawił ogromny się stres związany z przyszłością i utrzymaniem naszej firmy, którą wspólnie tworzymy dla Was od ponad 7 lat.

Codziennie zadajemy sobie jedno ważne pytanie, na które jak dotąd odpowiedzi nie znamy:

Póki co rzeczywistość i plany nie wyglądają zbyt pozytywnie :( Wierzymy, że za jakiś czas wszystko wróci choć trochę do normy i zacznie się odradzać, a silna marka, którą przez lata stworzyliśmy, jej renoma i ogrom zaufania z Waszej strony, zaprocentuje licznymi powrotami do nas, sesjami, ślubami i kolejnymi zleceniami fotograficznymi. Taką mamy nadzieję i wierzymy w to mocno! Ufamy, że skoro my przez lata z zaangażowaniem tworzyliśmy dla Was piękne pamiątki w postaci zdjęć, tak i Wy o nas tak szybko nie zapomnicie :)

Nie zmienia to jednak faktu, że najbliższe miesiące nie będą wyglądać zbyt pozytywnie dla takich biznesów jak nasz. Co tu dużo mówić – dotknął nas poważny kryzys finansowy. Możliwość przebranżowienia się nie jest z kolei procesem, który da się ogarnąć i wdrożyć w krótkim czasie i odrobić i tak już potężne straty finansowe, które z dnia na dzień generujemy.

Naszedł dzień, w którym chcemy poprosić Was o objęcie nas PATRONATEM tudzież MECENATEM, opieką, troską na najbliższe miesiące. Nie wstydzimy się tego, choć niełatwo jest nam o to prosić. Na zachodzie wielu artystów od dawna ma ogromne wsparcie ze strony swoich klientów, fanów, obserwatorów, sympatyków. Takie dobre dusze wspierają swoich artystów finansowo, pokazując im w ten sposób, że ich los nie jest im obojętny, że dobrze im życzą i kibicują na każdym kroku. Przez wiele lat my sami niejednokrotnie wspieraliśmy naszych ukochanych artystów, kupując ich produkty, korzystając z ich usług i po prostu wpierając ich co miesiąc finansowo. Czuliśmy, że tak trzeba robić, że warto doceniać uzdolnionych ludzi, którzy tworzą piękne ilustracje, filmy, zdjęcia – jednym SŁOWEM SZTUKĘ.

Oto niektórzy z artystów, których wspieraliśmy:

Fran Meneses – Frannerd – cudowna ilustratorka z Nowego Jorku
https://www.patreon.com/frannerd (i jej profil na amerykańskim portalu do wspierania artystów PATREON)

Krzysztof Gonciarz – vlogger, podróżnik, po prostu fajny człowiek
https://patronite.pl/kgonciarz (i jego profil na polskim portalu do wspierania artystów PATRONITE)

Ed Pavez Goye – fotograf, scenarzysta, pisarz i dyrektor teatralny, człowiek wielu talentów https://www.patreon.com/edpavez (jego profil na amerykańskim serwisie do wspierania twórców PATREON)

Idąc za przykładem podobnych małych firm z Europy i Stanów Zjednoczonych, postanowiliśmy i MY poprosić Was o wsparcie w tak trudnym czasie.

Zostań naszym MECENASEM, PATRONEM, DOBRYM DUCHEM jeśli tylko kibicujesz nam, czujesz potrzebę i możesz sobie na to pozwolić. Jeśli życzysz nam dobrze i wiesz, że dzięki temu przyczynisz się do przetrwania takiej mikro firmy jak nasza.

Przygotowaliśmy kilka możliwości wsparcia do wyboru. Będziemy Wam dozgonnie wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy, objaw pomocy :) Można to zrobić na kilka sposobów:

PIERWSZY SPOSÓB WSPARCIA TO BON NA SESJĘ NA ZASADZIE PRZEDPŁATY. Wiele małych firm jako pierwszy pakiet kryzysowy wcieliło w życie OPCJĘ ZAKUPU SWOICH USŁUG na zasadzie PRZEDPŁATY, swoistego preorderu na poczet usług wykonanych w późniejszym czasie. To genialny sposób na wsparcie swojego ukochanego fotografa! Jeśli planowaliście w tym roku wybrać się do nas na sesję rodzinną, to KUPUJĄC BON NA SESJĘ wesprzecie nas w tym kryzysowym momencie już teraz, a na sesję umówimy się w dogodnym dla WAS CZASIE (czas na wykorzystanie bonu to dwa lata)!

MAMY DO WYBORU DWA BONY:

BON 450 zł na krótką prywatną sesję zdjęciową (rodzinną, ciążową, sesję pary, miłosną, sesję noworodkową, lub sesję portretową). Sesja potrwa do 30 minut, odbędzie się na terenie Warszawy. A finalnie w wyniku takiej sesji otrzymacie od nas min. 15 pięknych zdjęć cyfrowych.

BON 600 zł na klasyczną prywatną sesję zdjęciową ( rodzinną lub ciążową, sesję pary, miłosną, sesję noworodkową, lub sesję portretową – do wyboru). Sesja potrwa do 1-1,5 godziny, odbędzie się na terenie Warszawy lub bliskiej okolicy. A finalnie w wyniku takiej sesji otrzymacie od nas min. 30 pięknych zdjęć cyfrowych oraz 5 odbitek 20×30 cm, które wyślemy do Was kurierem.

Jak opłacić bon? Napisz do nas prywatną wiadomość na adres: pracownia@czescczolem.pl

TRZECI RODZAJ WSPARCIA TO ZAKUP NASZEGO SEGREGATORA DO PLANOWANIA ŚLUBU. Jeśli jesteś przyszłą Panią Młodą, planujesz ślub, albo planuje go Twoja przyjaciółka, koleżanka, znajoma, to kupując nasz cudowny Organizer Ślubny, nie tylko pomożesz nam, ale i sobie :) Ponad rok temu stworzyliśmy dla przyszłych PAR MŁODYCH genialny PLANNER ŚLUBNY, który można nabyć w naszym sklepie (link poniżej). Poczytaj o nim i koniecznie sprawdź jaki jest pomocny i praktyczny!

LINK DO SKLEPU: https://segregatorslubny.pl/segregator-slubny

4 SPOSÓB POMOCY TO DOBROWOLNE WSPARCIE NA ZASADZIE DAROWIZNY. Możesz wesprzeć nas nawet drobną kwotą, taką na jaką będzie Cię stać, robiąc klasyczny przelew na nasze prywatne konto. Każdą wpłatę docenimy najmocniej! Każda pomoc nam się przyda. Poniżej podajemy dane do wpłaty, proszę KONIECZNIE PAMIĘTAJ O TYTULE PRZELEWU: DAROWIZNA

Kilka słów na koniec…. Pamiętamy, jak obydwoje wracaliśmy w nocy ze ślubu w zeszłym roku, wymęczeni, ale pełni radości z tego co robimy. Powiedzieliśmy sobie wtedy na głos, że nasza praca, to robota naszych marzeń! Że moglibyśmy robić tylko to i nic więcej, do końca życia. Nie spodziewaliśmy się, że już w następnym roku, wykonywanie naszej pracy stanie się dla nas tak trudne i prawie, że nie możliwe. Zupełnie nie spodziewaliśmy się, że istnienie naszej firmy może być zagrożone.

Dziękujemy Wam tym bardziej za każdą jedną wiadomość, telefon, e-mail z pytaniem: “Aga, Maciek, jak się macie w tym trudnym czasie?”. Nie macie pojęcia, ile znaczy dla nas takie zainteresowanie, ile energii i siły nam daje! <3

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!
<3
MACIEJ I AGA

Lista cudownych PATRONÓW w ramach akcji ogłoszonej tu na stronie:

<3 Zofia i Tomasz Filipiak
<3 Katarzyna i Tomasz Kuska
<3 Karolina i Wojciech Burzyńscy
<3 Ela i Michał Mańko
<3 Katarzyna i Maciej Wir-Konas
<3 Małgosia i Jakub Salach

Dziękujemy Wam za wsparcie kochani!!!