Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Zdjęcia są po prostu wspaniałe, wyśnione i przecudne

Dziękujemy Wam bardzo, bardzo, bardzo! :) Pisałam, że oczekiwania mamy wysokie, ale Wy oczywiście przebiliście je o tysiąckroć. Zdjęcia są po prostu wspaniałe, wyśnione i przecudne, właśnie tak jak uwieczniliście ten dzień chcielibyśmy go zapamiętać :) może nawet piękniejszym niż był w rzeczywistości, bo nie ma śladu po stresie, a wiemy że trochę go było ;-)
Cieplej jeszcze niż te piękne kadry myślimy o Waszej obecności z nami wtedy. Pamiętajcie, że byliście dla nas kimś więcej niż fotografami. Zawsze mogliśmy liczyć na Waszą dobrą radę, na humor, który rozładowywał napięcie, na kojącą obecność w najbardziej stresujących momentach. Wypatrzenie Was gdzieś za filarem w kościele było jakby zobaczyć twarz przyjaciela w chwili gdy go potrzebowaliśmy i tak właśnie będziemy zawsze o Was myśleć :) Pamiętajcie, że o każdej porze dnia i nocy będziecie mieć oddanych przyjaciół na (…) :) Mamy też oczywiście nadzieję, że nie będzie to nasz ostatni wspólny projekt :) Na pewno wrócimy w jakimś przełomowym momencie.
(…)
Dziękujemy też oczywiście za ogrom zdjęć które od Was otrzymaliśmy, o wiele wiele więcej niż moglibyśmy się spodziewać w najśmielszych przypuszczeniach.”