Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

W przecudowny sposób uchwyciliście emocje, chwile i szczegóły

Kochani!!!

Dziękujemy Wam z całego serduszka za wspaniałą pamiątkę i za to, że byliście z nami w tym ważnym i wyjątkowym dla nas dniu! Współpraca z Wami była niesamowitą przyjemnością. Od momentu kiedy się poznaliśmy coś „zaiskrzyło”. Wasze ciepło, dobre słowo i wsparcie sprawiło, ze czuliśmy jakbyśmy znali się od bardzo dawna :).

Zdjęcia zaczęłam oglądać już w pracy, jak tylko zobaczyłam od Was wiadomość. Łezka wzruszenia kręci się w oku ze szczęścia, a uśmiech nie schodził mi z twarzy do końca dnia. Zdjęć było taaaak dużo (dużo więcej niż się spodziewaliśmy), że oglądaliśmy je razem  z Mateuszem „na raty”- była to ulubiona część naszego dnia :)). Dzięki Wam mogliśmy powrócić do tego dnia i przeżyć go jeszcze raz z nowymi emocjami. W przecudowny sposób uchwyciliście emocje, chwile i szczegóły, które są dla nas naprawdę ważne. Za Waszą sprawą otrzymaliśmy pamiątkę na całe życie, do której będziemy wracać z ogromną przyjemnością :)).

Jeszcze raz bardzo Wam DZIĘKUJEMY!!!!!