Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Jesteście wspaniałymi, niemożliwie utalentowanymi ludźmi

Kochani!
(…)Cała galeria wzbudziła w nas tyle emocji, które bulgoczą w nas do teraz, że nie daliśmy rady napisać nic na chłodno :) (To wciąż może się nie udać, bo jesteśmy podekscytowani na maksa, ale robimy, co możemy!)
Póki co obejrzeliśmy wszystkie zdjęcia już trzy razy, za każdym razem: wzruszając się, zachwycając i rycząc ze śmiechu – czasem robiąc wszystkie trzy rzeczy jednocześnie.
To, co zrobiliście, jest niesamowite!!! Nie możemy się napatrzeć <3
A w bardziej poważnym tonie – oboje jesteśmy raczej samokrytyczni i z perspektywy czasu wiemy, że organizacyjnie i logistycznie sporo rzeczy tego dnia mogliśmy ogarnąć inaczej. Ale mimo że od naszego ślubu minął już kawałek czasu, to regularnie do teraz gratulujemy sobie wyboru Was na naszych fotografów! Nasi znajomi już nie mogą nas słuchać, bo jak tylko zaczynamy wspominać wesele, to nasze – polecające Was wszystkim wokół – buzie się nie zamykają ;)
Jesteście wspaniałymi, niemożliwie utalentowanymi ludźmi i nie możemy przestać cieszyć się z tego, że tego dnia byliście z nami! Nie tylko zdjęcia są niesamowite, ale takie było też Wasze wsparcie na wszystkich etapach tego dnia. Absolutna cierpliwość, spokój, bezcenne pro-tipy – jesteśmy (i będziemy) Wam za to wdzięczni zawsze!
Dziękujemy Wam najbardziej, jak tylko umiemy <3
I idziemy obejrzeć sobie zdjęcia kolejny raz :)
Całujemy Was i ściskamy najmocniej!
Ola i Grześ