Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

…mieliśmy świetnych fotografów ślubnych…

Cześć czołem Kochani Ago i Macieju,
Właśnie skończyliśmy oglądać zdjęcia. Od początku wiedzieliśmy, że poproszenie Was o to, żebyście byli naszymi ślubnymi fotografami, było najlepszą decyzja! Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszych zdjęć z przygotowań, ceremonii i wesela. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że te zdjęcia, momenty i piękne, wzruszające chwile będą zachwycające, ale nie sądziliśmy, że aż tak! Dziś rano niejednokrotnie leciały nam łzy, czuliśmy się tak jakby to było wczoraj, a nie 3 miesiące temu i wiem, że tak będzie za każdym razem, gdy sięgniemy do albumu lub odpalimy zdjęcia na komputerze.
Ciężko jest nam pisać tego e-maila, bo przez tą wdzięczność za Wasz trud i prace, ciągle lecą nam łzy szczęścia. (…)
Na weselu i po nim wszyscy weselnicy mówili nam, że mieliśmy świetnych fotografów. Nikt nie czuł się skrępowany Waszą obecnością, każdy mówił ze byliście jak rodzina, zagadywaliście ludzi i to z pewnością wpłynęło na to, ze wszyscy byli otwarci na robienie zdjęć.
Zdjęci, które dla nas wykonaliście pokazują tyle miłości, uczuć i magicznych scen, że oglądając je można poczuć się jak w bajce.
Dostrzegamy i bardzo doceniamy każda grę światłem, wykorzystanie luster, kałuż, okien w samochodzie i innych. Wiemy, że dziś nie każdy potrafi to wykorzystać, wpaść na taki pomysł.
Jesteśmy przekonani, że gdy będziemy pokazywać naszym gościom zdjęcia nikt nie poczuje się pominięty.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za to, co zrobiliście dla nas. Tak jak mówiliście warto było czekać na zdjęcia.
Z jednej strony szkoda, że nasze drogi się rozchodzą, ale z drugiej wiemy, że niedługo znów się spotkamy, bo oficjalnie uznajemy Was fotografami rodziny Czaplińskich i cieszymy się z tego jeszcze bardziej niż Wy ! :)
Gorąco pozdrawiamy, mocno ściskamy i całujemy!