Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Na pewno jesteście dużo więcej niż fotografami ślubnymi

Hejka,
właśnie dostaliśmy od Was przesyłkę. Powiem tak – jesteście szaleni :) Tak pięknie zapakowanej paczuszki jeszcze nigdy nie widziałam. Ponieważ paczka przyszła do mnie do pracy to otwierałam ją na oczach kolegów z pracy którzy myśleli że dostałam jakieś prezenty od męża. Hihi. Bardzo bardzo dziękujemy. Zdjęcia są prześliczne. Bardzo podoba mi się to że są w białych ramkach. Przez to są takie eleganckie. I dziękujemy za niespodziankę w postaci dużych zdjęć. No pewno zawisną w naszej nowej sypialni :)
Chcieliśmy Wam  raz jeszcze podziękować za piękne zdjęcia i opowiedzenie naszej historii miłości niesamowitymi kadrami. Stworzyliście pamiątki nie tylko dla nas ale także dla naszych bliskich którzy często sięgają po albumy ze zdjęciami z naszego ślubu i wesela. Na pewno nigdy nie zapomnimy tego z jakim wyczuciem i życzliwością traktowaliście nas w naszym Wielkim Dniu. Ani razu nie poczuliśmy się przytłoczeni faktem że zwraca się ku nam oko aparatu. Co więcej mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie i wskazówki w kryzysowych momentach. Na pewno jesteście dużo więcej niż fotografami ślubnymi – w CV wpiszcie sobie “fotografowie // konsultanci ślubni // terapeuci dla zdenerwowanych par młodych” :)