Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

“…nikt nie zrobił na nas takiego wrażenia jakie zrobiliście Wy”

“Kochani Agnieszko i Macieju,
Na początek WIELKIE dziękujemy, że to właśnie Wy towarzyszyliście nam podczas jednego z najważniejszych dni naszego życia i uwieczniliście go od początku do końca.
Dziękujemy za tak obszerną galerię! Wy wybraliście ich aż 980, szczerze nie wiem jak nam się to uda, aby wybrać tylko 120 zdjęć ;)
Jeszcze w czasie, gdy szukaliśmy wykonawców na nasze wesele, przejrzałam dziesiątki, jak nie setki stron, różnych reportaży i nikt nie zrobił na nas takiego wrażenia jakie zrobiliście Wy. Wasze reportaże przepełnione są emocjami (szczególnie nasz ;) ). Współpraca z Wami była jedną wielką przyjemnością, każdy e-mail czy rozmowa przez Skype sprawiała nam ogromną radość. Wiemy, że jeśli tylko będzie jakaś szczególna dla nas okazja – to zawsze Cześć Czołem! Dziękujemy Wam  również za pomoc przy szukaniu kamerzystów. Cóż tu dużo pisać jesteście kochani, pełen profesjonalizm!
Jakie emocje towarzyszyły nam podczas oglądania? Zaczniemy od tego, że od początku serce biło nam jak szalone jeszcze przed zalogowaniem się do galerii. Później łapaliśmy się, żeby oddychać i co jakiś czas oby dwoje braliśmy głębokie oddechy. Przy jednych z nich towarzyszyło nam wielkie wzruszenie i łzy, przy innych znów uśmiech od ucha do ucha identyczny jak na zdjęciach od Was. Zdjęcia są przepiękne, jest w nich tyle miłości! Ochów i achów nie było końca. Będzie to dla nas pamiątka na całe życie, taka do której będziemy chcieli często wracać, by przeżywać tę chwilę jeszcze raz.
Podzieliliśmy się dostępem do galerii z naszymi gośćmi i otrzymaliśmy od nich wiele wiadomości jak cudowne są Wasze fotografie.
Jesteśmy na kilka dni przed naszą podróżą poślubną, więc ten czas stał się jeszcze bardziej magiczny. Dziękujemy Wam z całego serca!”

Klaudia i Łukasz