Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

To była miłość od pierwszego wejrzenia

Kochani nasi,
Wczoraj dotarła do nas paczka ze zdjęciami. Chcielibyśmy napisać Wam kilka słów.
To była miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy zobaczyliśmy Wasze zdjęcia w internecie od razu wiedzieliśmy, że poprosimy Was o współpracę. 15 minut później mieliśmy już na mailu odpowiedź od Was i potwierdzony termin.

Dziękujemy za nasze pierwsze wspólne spotkanie przy kawie. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za pomoc w szukaniu miejsca na obiad weselny i za deklarację pomocy w ewentualnej awaryjnej sytuacji. Daliście nam poczucie, że mamy nasz ślubny team i w razie czego możemy na Was liczyć.

Trzeba być nie lada profesjonalistą i kochać swoją pracę, żeby nie znając naszych rodzin uchwycić ich charakter, typowe gesty i naturę poszczególnych osób. Mam tu na myśli zdjęcie babci, która w charakterystyczny dla siebie sposób obraca na palcu pierścionek czy dziadka z jego najpogodniejszym uśmiechem i uniesioną na znak powitania ręką. Są to gesty które znam od dzieciństwa, a dzięki Wam mam je uwiecznione na zdjęciu. Za to jestem i zawsze będę Wam szczególnie wdzięczna.

Dziękuję Wam za wzruszenie mojego męża kiedy zobaczył swoje, jak się okazuje, jedyne istniejące wspólne zdjęcie z rodzicami i siostrą.
Dziękujemy za zdjęcia na których widać radość i poruszenie na twarzach naszych przyjaciół. Dziękujemy, że nie pominęliście małych ani dużych bohaterów tego dnia.
Macie niebywały dar uchwycenia tego co ludziom “w duszy gra”. Zdjęcia które wykonaliście są nie tylko pięknymi zdjęciami ślubnymi – moimi i Tomka. Są najpiękniejszymi zdjęciami naszych bliskich.
Dziękujemy Wam za te kadry!
Zosia z Tomkiem