Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

…wybranie Was jako naszych Fotografów było najlepszą decyzją…

Kochani ! Agnieszko & Macieju,

Zdjęcia są piękne <3 ! Są takie, o jakich marzyliśmy, jakich chcieliśmy – DZIĘKUJEMY :*:*

Podczas (już niejednokrotnego :D) oglądania przeżywamy na nowo ten nasz dzień – jeszcze i jeszcze raz, za co Wam serdecznie dziękujemy (znowu :D) !
Jak już Wam mówiliśmy, od samego początku wiedzieliśmy, że wybranie Was jako naszych Fotografów było najlepszą decyzją; na całe nasze wspólne życie mamy najpiękniejszą pamiątkę – te chwile, te złapane momenty, te piękne fotografie, które opowiadają historie, przypominają momenty, pokazują i WYWOŁUJĄ na nowo te piękne emocje (nawet biedronka [biedronka na szczęście xD] się załapała – super !!!).
Dziękujemy Wam za to, że byliście tak czujni a zarazem niewyczuwalni (serio ! oboje W OGÓLE nie czuliśmy, że jesteśmy fotografowani, że musimy się uśmiechnąć, zapozorować .. nic z tych rzeczy, tylko naturalne, prawdziwe emocje – DZIĘKI i tak trzymajcie :D !!! :) <3; dziękujemy, że Wy byliście ciągle uśmiechnięci i naturalni; że byliście między nami, między naszymi gości i .. wszędzie ? :):) również ogromne dzięki za sfotografowanie detali, nad którymi długo myśleliśmy i niejednokrotnie nieźle gimnastykowaliśmy się, żeby było tak, jak sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy Wam również za ciągły i bardzo łatwy kontakt z Wami; za zawsze przepełnione ciepłem wiadomości, za te szczegółowe instrukcje co gdzie i jak – w ślubnym wirze to naprawdę pomaga i dodaje otuchy :)

(Mam nadzieję, że wypisałam wszystko, co chcieliśmy Wam powiedzieć [e-powiedziec xD jako że świat przepełniony internetem :)]; podczas oglądania nasuwało się coś do powiedzenia niemal przy każdej fotografii- a to by dopiero była epopeja :D).
Jeszcze raz – z całego serce dziękujemy Wam, Agnieszko i Macieju – JESTEŚCIE NAJLEPSI a my głosimy tę prawdę całemu światu :D (* swoją drogą, pierwsze osoby, które już miały okazję oglądać zdjęcia zgadzają się, że są one piękne :)).
Ściskamy Was mocno !