Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

“…zdjęcia robicie fenomenalne…”

Cześć Aga i Maciej :)
bardzo Wam dziękujemy za noworoczną niespodziankę! Obejrzeliśmy zdjęcia z wielką ciekawością i muszę przyznać, że byliśmy pod wielkim wrażeniem. Uchwyciliście momenty, których my kompletnie nie pamiętamy albo w ogóle nie wiedzieliśmy, że się dzieją. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości, są przemyślane i pokazują prawdziwe momenty i emocje. Bardzo doceniamy to, że nie zapomnieliście o naszych kochanych czworonogach :) Myślę, że ciężko z tych zdjęć będzie nam wybrać tylko 120, ale mam nadzieję, że uporamy się z tym wyzwaniem w ciągu kilku następnych dni. (…)
Drugą rzeczą, jaką chciałam Wam napisać od razu po weselu i sesji – ale gdzieś w ferworze przygotowań do wakacji zapomniałam – jest to, że zdjęcia robicie fenomenalne, ale w połączeniu z tym, jakimi jesteście osobami czyni Was profesjonalistami przez duże P. Już podczas pierwszego spotkania w Koszykach urzekliście nas swoim zaangażowaniem, pasją i profesjonalizmem. Mówiliście nam rzeczach – o cichym obuwiu, odpowiednim ubiorze, ubezpieczeniu sprzętu – o których my nawet nie pomyśleliśmy, a które patrząc z perspektywy czasy są istotne.
Chcieliśmy Wam szczerze podziękować za Wasze wsparcie w dniu wesela, za Wasze opanowanie, rady, uśmiech i wysoką kulturę osobistą! Cieszymy się, że Was wybraliśmy i że to właśnie Wy uwieczniliście jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu :)