Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Jak rozmawiamy z naszymi parami w czasach koronawirusa?

Czyli komunikacja w czasach #koronawirusa by Cześć Czołem 📸

Dziś krótko, ale na temat, o tym jak komunikujemy się z naszymi kochanymi parami w tych trudnych czasach.

1. EMPATIA dwukierunkowa ❤️

Staramy się być wyczuleni na sytuację, w której znalazły się nasze drogie pary. Pytamy, słuchamy i jesteśmy empatyczni. tego samego wymagamy od naszych klientów. Wierzymy, że tylko wzajemne zrozumienie i wrażliwość będą kluczem do poradzenia sobie z trudnymi decyzjami.

P.S. faktem jest, że przyciągamy ludzi, z którymi nadajemy na podobnych falach i póki co, nasze podejście i sposób traktowania naszych par skutkuje niesamowitą czułością także z ich strony co sprawia, że przy wielu mailach wzruszamy się czytając jak bardzo wyrozumiali i empatyczni potrafią być także i dla nas! <3

2. Zawsze stawialiśmy na SZCZEROŚĆ 💚

Na jasne stawianie spraw i nieunikanie trudnych tematów. Tym razem nasza zasada sprawdza się idealnie. Dzięki temu, jest szansa, aby porozmawiać na trudne tematy bez ogródek stworzyć solidny plan awaryjny. Dziękujemy sobie za takie zdroworozsądkowe podejście do prowadzenia biznesu i umiejętność poruszania newralgicznych spraw. Wiemy, że dzięki temu nasze pary tez czuja podwójny komfort we współpracy z nami.

3. KOMPROMISY 💜

Celowo, nie piszemy tutaj o jednym kompromisie (kompromisie jednostronnym), bo uważamy, że harmonijna współpraca powinna opierać się no kompromisie obydwu stron. Jeśli ja z czegoś rezygnuję, to ty też z czegoś musisz zrezygnować. I jest to całkowicie zrozumiałe. Zwłaszcza teraz w czasach epidemii jesteśmy zmuszeni iść na kompromis i wykazać zrozumienie dla nowej sytuacji. Nie złościmy się, nie denerwujemy, dużo rozmawiamy i dużo wyjaśniamy.

4. ELASTYCZNOŚĆ 💙

Jesteśmy niczym guma od majtek ;)))) haha a tak na serio. W czasach COVID nie ma wyjścia, musimy się “rozciągnąć” i dopasować do nowej sytuacji na wielu płaszczyznach. Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy wyzwolić w sobie nowe umiejętności dopasowania się do nowej sytuacji. I tutaj znów, jeśli my jesteśmy elastyczni, to tego samego też oczekujemy od naszych par. Słuchamy, rozmawiamy i wspólnie szukamy nowych rozwiązań.

✍️Ten rok będzie INNY. Ten rok będzie czymś zupełnie nowym. Czymś z czym prawdopodobnie nasza branża jeszcze nie miała do czynienia. I choć wiele z naszych planów nie wypali, to wierzymy, że z takim podjesiennym do prowadzenia firmy, jesteśmy w stanie budować super piękne i szczere relacje z naszymi klientami.

DZIĘKUJEMY BARDZO naszym BYŁYM, OBECNYM i tym PRZYSZŁYM PAROM za ogrom ciepła we wszystkich maila, które dostajemy! Za wsparcie i za reakcję na nasz POST o WSPARCIU NASZEJ MARKI! ❤️❤️❤️ jesteście niesamowici!

👉👉👉O TYM JAK MOŻNA WESPRZEĆ swojego ukochanego fotografa/artystę/firmę piszemy tutaj: https://czescczolem.pl/patroni/

uściski!
Maciek

Leave a reply