Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mamy certfikat! :)

W tym roku Mikołaj odwiedził nas znacznie wcześniej i do tego bardzo niespodziewanie :) Zaskoczył nas tak bardzo, że nadal nie możemy dojść do siebie (wdech-wydech-wdech-wydech) :) Zostaliśmy bowiem nagrodzeni przez PSKŚ (www.psks.pl) czyli Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych prestiżowym certyfikatem świadczącym o najwyższej jakości świadczonych usług. Skaczemy z radości, bo takie wyróżnienie jest dla nas czymś niesamowitym, nadaje sens pracy i dowodzi, że nasza dbałość o współpracę z naszymi Parami jest zauważalna nie tylko przez nich, ale także przez osoby, które są ściśle związane z branżą, wiedzą o niej wszystko i nie jedno już widziały. Do PSKŚ należą m.in.: Perfect Day (www.perfectday.pl/), Perfect Moments (www.perfectmoments.pl), Ślubna Pracownia (www.slubnapracownia.pl), Kraina Ślubów (www.kraina-slubow.pl/), Gustowne Wesele (www.gustownewesele.pl/).

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy :) Rumienimy się i już zakasamy rękawy aby działać dalej w radosnym tempie i dobrej atmosferze :)

35_CERTYFIKAT_PARTNERSKI_Cześć-Czołem-Pracownia-Twórcza

Leave a reply