Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Jesteście wspaniałą para i niezawodnym teamem!

Hej Kochani Ago i Macieju!
Bardzo dziękujemy za cudowny prezent gwiazdkowy w postaci przepiekanych zdjęć ! Obejrzeliśmy wszystkie 2 razy pod rząd, później jeszcze następnego dnia z przyjaciółmi i dalej nie mamy dość :D Za każdym razem dostrzegaliśmy inne szczegóły, magiczne momenty, chwile wzruszenia i totalnego szaleństwa, jesteśmy wdzięczni, że staraliście się podejrzeć nasza rodzinę i najbliższe nam osoby, Wiec nikogo na zdjęciach nie brakuje. Ujęcia z rodzicami, dziadkami i prababcia to niezapomniana pamiątka na cale życie były łzy wzruszenia, nie ukrywam :) Każda fotografia jest żywa i przemawia prosto do naszych Serc. Cieszę się, że dzieliliście z nami ten dzień, jak widać na zdjęciach, pełen radości i nie opuszczającego nas nawet na chwile uśmiechu :) jesteśmy bardzo wdzięczni za przekraczająca nasze oczekiwania liczbę zdjęć, to się w głowie nie mieści jak sprytnie uchwyciliście tyle chwil! Brawo i wyrazy uznania!!!! (…) Jesteście wspaniałą para i niezawodnym teamem!
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Kochani ! Trzymamy kciuki za wszelkie powodzenia I same fajne, kochające się pary na Waszej drodze.
Ściskamy,
P&R