Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

To jest naprawdę niesamowite jak wiele emocji potraficie przekazać za pomocą zdjęć

Kochani,
Dopiero mamy chwilę, żeby podziękować za Wasze cudowne zdjęcia. Sprawiliście, że zeszły weekend był dla nas mega wyjątkowy! Zdjęcia są przecudowne. Oglądając je, przenieśliśmy się jeszcze raz do dnia naszego ślubu. To jest naprawdę niesamowite jak wiele emocji potraficie przekazać za pomocą zdjęć. Od początku wiedzieliśmy, że możemy Wam zaufać i tak też zrobiliśmy, pozostawiliśmy ten dzień dla Waszej interpretacji a w zamian za to otrzymaliśmy od Was nasze najlepsze wspomnienia w najlepszej postaci.
Nie wiem jak to zrobiliście, ale każda z naszych bliskich osób, które były tego dnia z nami, jest przynajmniej na kilku zdjęciach a przecież jednocześnie podczas ślubu czy wesela byliście tak niezauważalni
Dziękujemy Wam bardzo bardzo za tą przecudną „robotę”. Dzięki Wam mamy najwspanialsza pamiątkę z tego szczególnego dnia, ale tak to chyba jest jak takie spawy powierza się ludziom z pasją, a tego z pewnością Wam nie brakuje (wiedzieliśmy o tym już po pierwszym spotkaniu w Mito jeszcze w 2016).
Pozdrawiam
A&K
P.S. Z ciekawostek.. Mama jak ogląda zdjęcia za każdym razem płacze. (…) Reakcja koleżanki na Wasze zdjęcia: „No w końcu profesjonalny fotograf, wie gdzie wyszczuplić a gdzie dodać” – wiadomo o jakie części ciała chodzi w przypadku kobiet